بازدید مرادخانی از تمرین نمایش «الیور تویست»به گزارش ایرنا از روابط عمومی نمایش «الیور تویست»، علی مرادخانی همراه با مجید رجبی معمار مدیرعامل خانه هنرمندان ششب گذشته(جمعه) با حضور در تالار وحدت از نزدیک در جریان آخرین تمرین های نمایش موزیکال الیور تویست قرار گرفت.
معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن قدردانی از عوامل و بازیگران این نمایش گفت: با توجه به تمریناتی که شاهد بودیم پیش بینی می کنم موفقیت خوبی پیش روی اجرای این نمایش باشد و امیدوارم با همراهی و همکاری تمامی عوامل این نمایش بتواند خوب رشد کرده و متولد شود.
وی افزود: تئاتر کشور برای ترغیب هنرمندان به تلاش و خلاقیت بیش‌تر و عرضه آثار هنری با استانداردهای جهانی، به چنین ظرفیت‌هایی نیاز دارد.
پیش از این نیز مسئولان فرهنگی هنری از جمله معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور، محمود عزیزی عضو هیات علمی و استاد تمام دانشکده هنرهای نمایشی و موسیقی، علی اکبر صفی پور مدیر عامل و تنی چند از اعضای عیات مدیره بنیاد فرهنگی هنری رودکی از پشت صحنه تمرین بازدید و با اعضای گروه نمایش دیدار داشته اند.
نمایش «الیور تویست» بر اساس رمان چارلز دیکنز به کارگردانی حسین پارسایی به تهیه‌کنندگی موسسه حریر هنر شرق با بازی نوید محمدزاده، سعید چنگیزبان و مهناز افشار از اول آذر ماه ساعت ١٨ در تالار وحدت به صحنه خواهد رفت.
فراهنگ ** 7561 ** دریافت کننده: سارا کریمیان * انتشار: امید غیاثوندانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید