تغییر ساعت اجرای نمایش «خرده ریز»به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، بر اساس برنامه ریزی های انجام گرفته، این اثر نمایشی در تاریخ های یاد شده به جای اجرای ساعت 18، در ساعت 17 میزبان علاقه مندان خواهد بود.
این در حالیست که در روزهای دیگر، نمایش طبق روال از قبل اعلام شده(ساعت 18) میزبان علاقه مندان خواهد بود.
نمایش محیطی «خرده ریز» نوشته ادوارد آلبی و کارگردانی سارا کریمیان اقبال از روز یکشنبه 19 شهریور در کافه تریای تالار اصلی مجموعه تئاترشهر اجرای خود را آغاز کرد.
در این اثر نمایشی مرتضی ضرابی، معصومه عزیز محمدی، بیتا معیریان، احسان بیات فر، علی جدیدی، رها مقدم، بنیامین بخشی زاده، سارا کریمیان اقبال، مژگان نظری به عنوان بازیگر حضور دارند.

** اجرای نمایش «شب شرقی» در تالار سایه آغاز شد
اجرای نمایش « شب شرقی» به نویسندگی و کارگردانی ناصح کامگاری از روز گذشته(دوشنبه) در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، در این نمایش که از تاریخ یاد شده ساعت 19:30 با مدت زمان 90 دقیقه و قیمت بلیت 20 هزار تومان به صحنه می رود، محمد پویا، محمدخداوردی و هدی والی به عنوان بازیگر حضور دارند.
در توضیح این اثر نمایشی آمده است: «نمایش شب شرقی به مسئله مقایسه دو فرهنگ غرب و شرق درباره مفهوم عشق و تفاوت آن‌ها با یکدیگر پرداخته و به دو راهی انتخاب یک زن در شرایطی حاد می رسد که در لوای یک درام عاشقانه در تقابل بین انتخاب بین یک مرد ایرانی و یک مرد اروپایی قرار گرفته است… .»

** بلیت های دو روز نخست نمایش «هفت عصر هفتم پاییز» پایان یافت
به گزارش روابط عمومی گروه تئاتر پوشه، پیش‌فروش اینترنتی بلیت نمایش «هفت عصر هفتم پاییز» به نویسندگی و کارگردانی ایوب آقاخانی به‌عنوان جدیدترین تولید گروه تئاتر پوشه در سایت‌های ایران کنسرت و ایران نمایش از 15 شهریور آغاز شد و تاکنون تمامی بلیت های دو روز اول این نمایش پایان یافته است.
«هفت عصر هفتم پاییز» آخرین حلقه از سه‌گانه ایوب آقاخانی و در امتداد نمایش‌های «کابوس شب نیمه آذر» و «تکه‌های سنگین سرب» است که با نگاهی به قهرمانان سال‌های جنگ تحمیلی روایت می‌شود. این پرتره‌نگاری که رحیم نوروزی و لیلا بلوکات نقش‌آفرینان آن هستند و صدای محسن بهرامی بازی آنها را همراهی می‌کند، در دل داستانی عاشقانه نقبی به زاویه‌هایی از زندگی قهرمان ملی تاریخ جنگ ایران و عراق، شهیدمحمد جهان‌آرا می‌زند.
لازم به ذکر است پیش‌فروش اینترنتی بلیت این نمایش در سه روز نخست با تخفیف 20 درصدی ارائه می‌شود.
نمایش «هفت عصر هفتم پاییز» تولید موسسه پوشه هنر پارس است و از چهارشنبه 22 شهریور ماه به مدت یک ماه ساعت 19 و 45 دقیقه در تالار چهارسو تئاتر شهر به صحنه می رود.
فراهنگ ** انتشار: امید غیاثوندانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید