تولید سه فیلم در سوی حوزه هنری خوزستانمحمد غدیرزاده دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: فیلم کوتاه و داستانی ‘چراغ’ به تهیه کنندگی و کارگردانی محمود پوربچاری و به همت واحد هنرهای تصویری حوزه هنری آبادان تولید شده است.
وی ادامه داد: این فیلم کوتاه داستانی هفت دقیقه‌ای به مسایل اجتماعی می پردازد و روایت داستانی کشمکش یک چراغ با انسان در هنگام مطالعه است.
معاون فرهنگی و هنری حوزه هنری خوزستان بیان کرد: از جمله عوامل این فیلم می توان به سید وحید طباطبائیان (مشاور کارگردان)، مصطفی محسنی (بازیگر)، نادر آلبوعلی (نور و تصویر)، مجید شتی (تدوین)، جلیل حاجری (طراح صحنه)، علی دریس (عکاس)، سید فواد ابراهیمیان (مدیر تدارکات) و محمد شیخ زاده (مدیرتولید و مجری طرح) اشاره کرد.
وی در ادامه به مستند ‘پلاتین’ اشاره کرد و گفت: این مستند به کارگردانی ایمان آشیان در دفتر هنرهای تصویری حوزه هنری خوزستان تولید شده است که در برگیرنده مضامین اجتماعی است که با گذشت یکسال و گذراندن آخرین مراحل فنی در اهواز آماده نمایش شد.
غدیرزاده بیان کرد: این مستند با هدف کشف و پرورش استعدادهای جوان و حمایت از آثار آنها تهیه و تولید شده است.
وی اضافه کرد: مستند ‘پلاتین’ درباره جوانی است که با وجود معلولیت جسمی و حرکتی با انگیزه فراوان و پشتکار قابل ستایش کاری می‌کند تا مخارج خانواده را تامین کند.
معاون فرهنگی و هنری حوزه هنری خوزستان بیان کرد: هادی خواجوی (صدا و تصویر)، سیروس شکیبا (تدوین) و حوزه هنریخوزستان(تهیه کنندگی) این کار را برعهده دارد.
وی اظهار کرد: فیلم کوتاه داستانی ‘ نفرین مورچه’ نیز که در حوزه هنری خوزستان تولید شده با موضوعی اجتماعی روایتی از انسان و رفتارش در هستی است بدین معنا که آنگونه که هر جور بیندیشی و رفتار کنی درباره ات اندیشیده و رفتار می‌شود.
غدیرزاده بیان کرد: فیلم کوتاه داستانی ‘ نفرین مورچه ‘ به کارگردانی و نویسندگی روح الله سخاوت زاده است و عوامل آن عبارتند از سید وحید طباطبائیان (مشاور کارگردان)، امیر جوشقانی (بازیگر)، نادر آلبوعلی (نور و تصویر)، کریم شینی پور (تدوین و جلوه‌های بصری)، محمودپوربچاری (عکاس)، سید فواد ابراهیمیان (مدیر تدارکات)، عادل نیک مرام (مدیرتولید).
7164/6002
خبرنگار: عاطفه جوادی**انتشار: کبری آقازریانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید