جشنواره ملی ‘تولیدات رسانه ای 120 ثانیه ای’ برگزار می شودبه گزارش ایرنا، دبیر این جشواره روز شنبه در نشستی خبری هدف از برگزاری این جشنواره را ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه، هوشیاری در جامعه، افزایش تولیدات متناسب با این موضوع و ترویج معروف و تلاش برای کاهش منکرات عنوان کرد.
ماجد گودرزی افزود: ترویج امر به معروف و نهی از منکر سیاسی نسبت به مسئولان و مدیران جامعه،معرفی منکرات مانند قاچاق کالا، باندهای فساد، ریا، ربا، دزدی، ترویج معروف مانند ازدواج، تکریم ارباب رجوع، صبر، احترام به والدین، ارائه راهکارهای متفاوت در این مبحث و نظارت مردمی، مطالبه گری و انتقادپذیری از جمله موضوع های این جشنواره به شمار می رود.
او اضافه کرد: تولیدات ارسالی این جشنواره دربخش دیداری شامل مستند، داستانی، انیمیشن، کلیپ، در بخش شنیداری شامل مستند، نمایش، PSA (پیام کوتاه)، ترانه و در بخش جانبی با محوریت عکس دیجیتال به وسیله موبایل و یا حرفه ای مورد پذیرش قرار می گیرد.
به گفته وی شرکت کنندگان در این جشنواره از لحاظ تعداد، محدودیتی برای ارسال آثار ندارند و مهلت ارسال آثار نیز تا 20 آذرماه امسال خواهد بود.
دبیر جشنواره ملی تولیدات 120 ثانیه ای تصریح کرد: داوران این جشنواره از کارشناسان صدا و سیما هستند و اختتامیه و معرفی برترین ها به احتمال زیاد در دهه فجر امسال برگزار خواهد شد.
گودرزی با بیان اینکه این جشنواره به صورت ملی و با محوریت مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان برگزار می شود، خاطرنشان کرد: ارسال آثار به این دبیرخانه جشنواره فقط به صورت اینترنتی و از طریق وبسایت 120fest.ir صورت می گیرد.
ت / 6020 / 6022 خبرنگار: علیرضا حکیمیان – انتشار دهنده : عمادیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید