«دستم را بگیر» به تدوین رسید/پخش تله تئاتر «چراغ گاز» از شبکه 4به گزارش از ایرنا، مستند – مسابقه «دستم را بگیر» به تهیه کنندگی و کارگردانی سعید ابوطالب به مرحله تدوین رسید.
براساس اعلام روابط عمومی برنامه، سعید ابوطالب تهیه کننده و کارگردان این مجموعه گفت: تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «دستم را بگیر» پس از ماههای طولانی به پایان خود نزدیک می شود و همزمان تدوین آن به صورت مجزا توسط هفت گروه تدوین آغاز شده و بزودی از شبکه افق پخش خواهد شد.
وی ادامه داد: تدوین بخش های مختلف این مجموعه عظیم را عده ای از تدوین گران با تجربه سینما و تلویزیون از جمله یاسر سنایی، محمد مهدی بهرامی نژاد ،سید محمد حسینی پاریزی، حسین بیات، مهدی گرامی و … آغاز کرده اند.
ابوطالب کارگردان این مجموعه متفاوت گفت: دستم را بگیر» یک رئالیتی شو در قالب مستند – مسابقه است که راه حل‌های ساده برای حل آسیب‌ها و مشکلات اجتماعی را میان گروه های داوطلب به رقابت گذاشته است.
وی با بیان اینکه هیچ کس به آنها کمک نمی کند، افزود: گروههای داوطلب هفته های طولانی و گاه تا چندین ماه فرصت داشته اند که یک انسان درمانده و ناامید را به زندگی برگردانند. حالا نتیجه تلاش آنها را می بینیم. مخاطب تلویزیون درباره آنها قضاوت می کند. در این مسابقه بینندگان تلویزیونی، گروهی را بر می گزینند که روش و اقدامش را در کمک به دیگران می‌پسندند و به آنها با توجه به روششان در کمک رسانی و ارتباطشان با موضوع و کمک به همنوعان رای می‌دهند.
تهیه کننده این برنامه گفت: هدف از مستند – مسابقۀ «دستم را بگیر» به تصویر کشیدن فعالیت افراد عادی جامعه است که با انگیزه های شخصی سعی در شناخت موضوعاتی مثل بچه‌های کار، کولبران، بازماندگان از تحصیل در مناطق دور دست، بیماران خاص و دیگر نیازمندان و آسیب دیدگان اجتماعی و قصد یاری رساندن به آنها بدون استفاده از نهادها و امکانات دولتی را دارند. «یک نفر را به زندگی برگردانیم» شعار این برنامه است.

** نسرین مقانلو مهمان «حب الحسین» می شوند
مجموعه «حب الحسین» امروز(چهارشنبه) در گفت وگویی صمیمانه همراه نسرین مقانلو از چهره های عرصه بازیگری می شود و به بیان تجربه های معنوی آنها از عشق به اباعبدا…الحسین (ع) می پردازد.
به گزارش روابط عمومی شبکه دو سیما؛ «حب الحسین» در گفت و گو با هنرمندان، ورزشکاران و بازیگران سینما، تئاتر و تلویزیون به واقعه عاشورا و ارادت به سید و سالار شهیدان؛ امام حسین (ع) نگاهی متفاوت دارد.
این برنامه تا کنون میزبان میرطاهر مظلومی، مژده لواسانی، مسعود رایگان، شهرام شکیبا، فریبا کوثری، داریوش ارجمند ،سیدحمیدرضا برقعی،فخرالدین صدیق شریف، عنایت بخشی، حمید استیلی، محمود پاک نیت،سید جواد هاشمی و سعید حدادیان بوده و در شب های دیگر نیز با حضور هنرمندان و چهره های دیگر روانه آنتن می شود.
«حب الحسین» کاریست از گروه خانواده و ستاد اربعین به تهیه کنندگی پویان هدایتی و فاطمه کریمی و اجرای حامد نگارش که در ایام محرم هر شب ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش می شود و بازپخش آن ساعت 6:35 صبح روز بعد خواهد بود.

** پخش تله تئاتر «چراغ گاز» از شبکه 4
تله تئاتر «چراغ گاز» با بازی مهتاب نصیر پور به روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، شبکه چهار سیما که از ابتدای تابستان امسال پخش مجدد تله تئاتر های قدیمی را در دستور کار خود قرار داده است و به صورت هفتگی پنجشنبه ها یک تله تئاتر را به روی آنتن می فرستاد از این هفته 20 مهر ماه، سه روز در هفته پنجشنبه،جمعه و شنبه را به پخش تله تئاتر اختصاص می دهد.
بنابراین گزارش، این هفته تله تئاتر سه قسمتی «چراغ گاز» به کارگردانی پروانه مژده و تهیه کنندگی علی اصغر آزادان را برای پخش در نظر گرفته است.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: سیدنی پاور به طمع دستیابی به یاقوتی گرانقیمت که ارثیه یک پیرزن است، او را به قتل می‌رساند؛ اما موفق به یافتن یاقوت نمی‌شود. پانزده سال بعد او همچنان بدنبال یاقوت است و به همین منظور، با دختری به نام بلا ازدواج می‌کند. بلا از گذشته شوهرش بی‌خبر است. سیدنی با نام جعلیِ جک مینگام و با استفاده از ثروتِ بلا خانه پیرزن را می‌خرد و … .
در این تله تئاتر مهتاب نصیرپور، میکائیل شهرستانی ،زنده یاد جمیله شیخی، ناصر آقایی و رویا فلاحی ایفای نقش کرده اند.
شایان ذکر است پنجشنبه و جمعه ساعت 24 و شنبه ها ساعت 21 مخاطبان شبکه دانایی می توانند به تماشای تله تئاتر بنشینند.
فراهنگ ** 1085 ** دریافت: ناهید پورمند * انتشار: امید غیاثوندانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید