راهیابی2 فیلم کوتاه و یک فیلمنامه از زنجان به جشنواره سینمای جوان 'شبدیز'لیلی بیگلی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: 2 فیلم کوتاه ‘آجی’ به کارگردانی علیرضا سلطانی و محمد عزیزی و انیمیشن ‘کشاورز’ ساخته جعفر صیادی و نداسادات میرمحمدی از استان زنجان جواز حضور در بخش مسابقه پنجاه و هفتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان کرمانشاه ‘شبدیز’ را کسب کردند.
وی ادامه داد: در بخش فیلمنامه نویسی نیز اثر پویا نبی با عنوان ‘گزارش یک مرگ’ به مرحله مسابقه جشنواره راه یافت.
گفتنی است پنجاه و هفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «شبدیز» 25 تا 27 شهریور سال جاری با حضور استان‌های کرمانشاه، البرز، قزوین، گیلان، زنجان، همدان، کردستان، ایلام، اردبیل، آذربایجان‌غربی و آذربایجان‌شرقی در شهر کرمانشاه برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، هیئت انتخاب بخش فیلم پنجاه و هفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان کرمانشاه «شبدیز» متشکل از شهرام مکری، کاوه مظاهری، مسعود امینی‌تیرانی، سعید نجاتی و اعظم نجفیان ۵۱ فیلم را در بخش داستانی، ۱۴ فیلم را در بخش مستند، ۱۰ پویانمایی و ۸ فیلم تجربی را شایسته رقابت در جشنواره دانستند.
همچنین در بخش فیلمنامه این جشنواره که هیأت انتخاب و داوری آن متشکل از ابراهیم ایرج‌زاد، مرتضی‌علی عباس‌میرزایی و حسین نمازی بود، 13 فیلمنامه را در بخش آزاد و سه فیلمنامه را در بخش اقتباسی برای حضور در جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان کرمانشاه_ «شبدیز» انتخاب کردند.
7312/8068
خبرنگار: حسن اکبری** انتشار دهنده : اسماعیل جهانبخشانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید