شبکه آی فیلم میزبان «نابرده رنج» می شودبه گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی شبکه آی فیلم، با اتمام پخش سریال «انقلاب زیبا»، مجموعه تلویزیونی پر مخاطب «نابرده رنج»به کارگردانی علیرضا بذرافشان و محصول سال 1390، از فردا(یکشنبه) از کانال فارسی این شبکه به روی آنتن خواهد رفت.
ماجرای «نابرده رنج» به دهه 60 و زمان جنگ ایران و عراق بازمی‌گردد و در مورد جوانی به نام اسد است که به علت قاچاق کالا به زندان افتاده و در همین حین پدرش فوت می‌کند.
پس از مرگ وی دفتر خاطرات پدر به اسد می‌رسد.
اسد با خواندن این دفترچه متوجه می‌شود که در روستایی با نام سلمت آباد در نزدیکی شهر پاوه، گنجی خانوادگی پنهان است و به همین سبب از زندان فرار می‌کند تا به کمک دوستش عماد با پیدا کردن گنج کمکی به خانواده خود بکند.
در این میان پلیسی به نام جابر مسئول پرونده اسد و عماد است تا از طریق آنها بتواند رد یک قاچاقچی سابقه دار و محتکر در زمان جنگ را بزند، اما در این میان، دلباخته خواهر اسد می‌شود. حضور اسد و عماد در جبهه و تلاش آنها برای رسیدن به گنج در بحبوحه جنگ منجر به خلق صحنه‌های کمیک می‌شود. جابر در تعقیب اسد و عماد خود را به جبهه می‌رساند و در زمانی که به گنج می‌رسند ارتش بعثی به آن منطقه پیشروی کرده است و … .
کامبیز دیرباز، سام درخشانی، میلاد کی مرام، سیاوش طهمورث، ثریا قاسمی، مینا جعفرزاده، سحر دولتشاهی، شیلان رحمانی، سیما مطلبی، شهرام عبدلی، حسین مهری، صدرالدین حجازی، علی اوسیوند، رزاق رادان، علیرضا صالحی و محمودرضایی در «نابرده رنج» ایفای نقش می کنند.
«نابرده رنج» از شبکه سه سیمای جمهوری اسلامی ایران به کارگردانی علیرضا بذرافشان، نویسندگی سارا خسروآبادی و علیرضا بذرافشان و تهیه کنندگی محمود رضایی و مجید مولایی پخش شد و تیتراژ پایانی این مجموعه تلویزیونی با صدای احسان خواجه امیری، با استقبال زیادی در بین مخاطبان رو به رو شد.
اولین قسمت از این مجموعه تلویزیونی فردا ساعت 21 از شبکه آی فیلم روی آنتن می رود و تکرار آن نیز در ساعت های 05:00 و 13:00 روز بعد پخش خواهد شد.
فراهنگ ** انتشار: امید غیاثوندانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید