شعبه دوم کانون تئاتر عروسکی و کودک در اسلامشهر راه اندازی شدبه گزارش ایرنا، کانون تئاتر عروسکی و کودک که از اردیبهشت ماه سالجاری فعالیت خود را آغاز کرده است توانست با گردآوری علاقمندان حوزه تئاتر کودک در خرداد ماه اولین نمایش خود را به روی صحنه ببرد .
امیر حسین کاظمی سرپرست کانون تئاتر کودک و عروسکی انجمن نمایش اسلامشهر از تفاهم نامه منعقد شده با کانون پرورشی و فکری و آموزش و پرورش جهت توسعه امور آموزشی ، استعدادیابی و تولید نمایش خبر داد و اعلام کرد بزودی نمایش دوم تولید شده توسط این کانون به روی صحنه خواهد رفت .
بر اساس اعلام انجمن نمایش اسلامشهر، جلسات کانون تئاتر عروسکی و کودک روزهای چهارشنبه ساعت 15:30 الی 18 در فرهنگسرای شهید صارمی به نشانی اسلامشهر ، فلکه دوم شهرک قائمیه ، جنب مجتمع مسکونی جوانان و روزهای دوشنبه در فرهنگسرای الغدیر به نشانی اسلامشهر ، میدان قائم ، بوستان الغدیر برگزار می شود.
شهرستان اسلامشهر هنرمندان زیادی در عرصه تئاتر و سینما دارد اما انجمن نمایش این شهرستان از سال گذشته بعد از حدود 2 سال تعطیلی دوباره فعالیت خود را آغاز کرد.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار:اکبرکریمی انتشاردهنده:موسی فعالیان
تهرام/1109/7251 / 1539انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید