عرضه 5 فیلم در شبکه نمایش خانگی/تبریک دبیر جشنواره فیلم فجربه گزارش روز یکشنبه گروه فرهنگی ایرنا، ابراهیم داروغه زاده دبیر سی وششمین جشواره فیلم فجر و معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی، کسب جایزه معتبر بهترین کارگردانی و بازیگری بخش افق های جشنواره بین المللی فیلم ونیز را به وحید جلیلوند و نوید محمد زاده و همچنین جایزه بهترین فیلمنامه جشنواره فیلم مونترال را به حسین نمازی را تبریک گفت.
در پیام داروغه زاده آمده است: جناب آقایان وحید جلیلوند، نوید محمدزاده و حسین‌نمازی، دریافت جایزه معتبر بهترین کارگردانی و بازیگری بخش افق های جشنواره بین المللی فیلم ونیز و جایزه بهترین فیلمنامه جشنواره فیلم مونترال گوارای وجودتان باد.
این روزها سینمای ایران در بحبوبه خشونت های ناعادلانه و ظالمانه علیه بشریت و در میان انواع هجمه های غیرفرهنگی به شخصیت والای انسانی در اقصی نقاط دنیا، بهترین رسانه برای یادآوری و انتقال مفاهیم اخلاقی به جهانیان است.
تلاش و موفقیت فعالان عرصه فرهنگ و هنر ایران زمین، فارغ از شادی آفرینی برای علاقمندان به هنر هفتم، بیشتر ازین منظر ستودنیست که در قالب تصویر و با درخشش های متعدد در محافل جهانی، دِین خود را در بسط اندیشه های والا و ماندگار به جامعه انسانی ادا می کند.
با ابراز شادمانی و تبریک به مناسبت کسب این ‌جایگاه شایسته، برای همه سینماگران کشورم آرزوی توفیق بیشتر در مسیر تحقق سینمای اندیشه ورز و متعالی دارم.
به گزارش ایرنا، در هفتاد وچهارمین جشنواره بین المللی فیلم ونیز، وحید جلیلوند و نوید محمدزاده کارگردان و بازیگر فیلم سینمایی «بدون تاریخ، بدون امضا»در بخش افق نو جایزه بهترین بازیگر و کارگردان را از آن خود کردند.

** عرضه 5 فیلم در شبکه نمایش خانگی
بر اساس گزارش سازمان سینمایی، در جلسات اخیر شورای پروانه نمایش خانگی که با حضور اکثریت اعضاء برگزار شد، با عرضه فیلم های «برادرم خسرو» به تهیه کنندگی سعید ملکان و کارگردانی احسان بیگلری، سریال «شهرزاد» (فصل دوم قسمت 11) به تهیه کنندگی سید محمد امامی و کارگردانی حسن فتحی، «اروند» به تهیه کنندگی مهدی داوری و کارگردانی پوریا آذربایجانی، «صدای سکوت» به تهیه کنندگی مشترک رضوان محمودی/حامد شاهدی خندان/سجاد شاهدی خندان و کارگردانی نجمه تفتی و «پرسه در حوالی من» به تهیه کنندگی و کارگردانی غزاله سلطانی موافقت شد.
همچنین در این جلسه با عرضه پنج عنوان فیلم مراکز فرهنگی، کوتاه و جشنواره ها و یک عنوان فیلم مستند و آموزشی موافقت به عمل آمد.
فراهنگ ** 9246 ** خبرنگار: علیرضا مرادی * انتشار: امیدغیاثوندانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید