مبارزه با مفاسد اجتماعی نیازمند حمایت همه‌جانبه از فعالیت‌های فرهنگی استبیت الله عبداللهی روز یکشنبه در بازدید از دبیرخانه یازدهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه اهر، با اشاره به اینکه در دیداری با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی پیگیر اعتبار یازدهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه اهر شده است، گفت: به نظر می رسد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تنها 20 درصد اعتباری که درخواست داده‌ایم را می‌تواند تأمین کند.
وی با قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته برای برگزاری یازدهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه اهر، خاطرنشان کرد: به طور قطع این دوره از جشنواره تئاتر کوتاه با میهمان‌نوازی شهروندان اهری به خوبی برگزار می شود.
عبداللهی حمایت مجلس از پروژه‌های فرهنگی هنری و هنرمندان را از وظایف نمایندگان مجلس برشمرد و اظهار کرد: نمایندگان خود را در کنار مردم می‌دانند و انتظار داریم اهالی فرهنگ و هنر با پیشنهادها و نظرهای کارشناسی نمایندگان مجلس را در بهبود امور فرهنگی و برنامه‌ریزی مناسب یاری کنند.
وی از آمادگی خود برای برگزاری نشست‌های تخصصی با اهالی فرهنگ و هنر برای بررسی و شنیدن مسائل مشکلات آنها در آینده نزدیک خبر داد و اظهار امیدواری کرد: این نشست های صمیمی و بدون واسطه با اهالی فرهنگ هنر باعث حل مشکلات شود.
یازدهمین جشنواره تئاتر کوتاه ارسباران با حضور هنرمندانی از سراسر کشور در روزهای پایانی مرداد ماه جاری در اهر برگزار می شود.
خبرنگار: رضا بالاگر ** انتشار: انصاری
7225/3071انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید