نمایش فصل شیدایی در شیراز روی صحنه رفتبه گزارش ایرنا سرهنگ پاسدار سعید کوشکی معاون هماهنگ کننده سپاه فجر فارس در حاشیه برگزاری این نمایش گفت: این نمایش قرار است به مدت 10 شب در شیراز برگزار شود.
وی ادامه داد:‌عملیات خاکبرداری و دکورسازی برای این نمایش حدود یک ماه طول کشید.
کوشکی با بیان اینکه نمایش فصل شیدایی پیش از در چند استان دیگر اجرا شده و با استقبال بسیار خوب مردم مواجه شده است، اضافه کرد: نمایش فصل شیدایی با بیان هنری و استفاده از جلوه های نور و تصویر به بیان مفاهیم حقیقی اسلامی می پردازد.
معاون هماهنگ کننده سپاه فجر گفت: هزینه بلیت این نمایش برای هر نفر چهل هزار تومان تخمین زده شده است اما مخاطبان این نمایش در شیراز در مدت برگزاری این نمایش مهمان حضرت احمد بن موسی (علیه السلام) هستند و هزینه بلیت رایگان خواهد بود.
وی افزود: این نمایش روایتگر رویدادهای مهم تاریخ اسلام از جمله هبوط حضرت آدم (ع)، ورود کاروان امام رضا علیه السلام و حدیث سلسله الذهب، شهادت حضرت علی (علیه السلام)، شهادت حضرت رقیه (س)، شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها)، واقعه کربلا، مباهله، انقلاب و دفاع مقدس، واقعه غدیر و ظهور منجی موعود است.
کوشکی بین کرد: دو رویداد مهم تاریخی ورود حضرت احمد بن موسی (علیه السلام) به خطۀ فارس و بازسازی یکی از عملیات های دفاع مقدس که رزمندگان استان فارس در آن حاضر بوده اند به نمایش فصل شیدایی اضافه شده اند.
وی برنامه های جانبی نمایش فصل شیدایی را برپایی 50 غرفه نمایشگاهی با موضوعات فرهنگی، هنری و اقتصاد مقاومتی در حاشیه محل برگزاری این نمایش اعلام کرد.
نمایش میدانی و چند رسانه ای فصل شیدایی از دهم شهریورهر شب همزمان با نماز مغرب و عشا در مجاورت کارخانه سیمان شیراز به روی صحنه می رود.
خبرنگار:‌سعادت ** انتشاردهنده:‌غلامرضا مالک زاده
1876انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید