هنرمند گنابادی، نامزد دریافت جایزه جشنواره لس آنجلسمحمد برادران روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این فیلم نامزد دریافت نشان طلای جشنواره مزبور شده و از عوامل فیلم برای حضور در جشنواره و برنامه فرش قرمز دعوت به عمل آمده است.
وی جشنواره بین المللی فیلم W.I.N.D را عرصه ای برای فیلمسازان خلاق، استعدادها و فیلمنامه نویسان سراسر جهان دانست و افزود: هدف اصلی این جشنواره ایجاد پل بین شرق و غرب جهان است تا تنوع بیشتری را در هالیوود به وجود آورد و با نمایش زیبایی فرهنگ های مختلف از طریق هنر، سعی در ترویج صلح و دوستی دارد.
رئیس انجمن سینمای جوان گناباد اضافه کرد: این جشنواره با حضور کارگردانان و بازیگران مشهور در پایتخت صنعت فیلم جهان ‘هالیوود’ از 20 تا 22 اکتبر 2017 برگزار می شود.
برادران گفت:‌ فیلم کوتاه منطقه ایکس، نگاهی نمادین به وجود حصارهایی دارد که تنها جلو پرواز پرنده ها را می گیرد ولی موجوداتی مثل مار و عقرب بدون هیچ مشکلی از آن گذر می کنند. یعنی به عبارتی این حصار فقط مانعی برای انسانیت و آزادگی است و موجودات پلید می توانند به راحتی از آن عبور کنند.
وی اضافه کرد:‌ این اثر به نویسندگی و کارگردانی علی اکبر اسماعیلی تهیه شده که صدابرداری و تصویربرداری آنرا محمد برادران و امیررضا صباغیان و ایفاگری تنها نقش آنرا علیرضا اصولی عهده دار است.
فیلم کوتاه منطقه ایکس، پیش از این به جشنواره های فیلم بین المللی در فرانسه، آرژانتین، مکزیک، ونزوئلا و کلمبیا نیز راه یافته بود.
انجمن سینمای جوانان گناباد در زمینه های آموزش عکاسی، کارگردانی، فیلمنامه نویسی، تدوین، صدابرداری و صداگذاری، تصویر برداری، فیلم داستانی، مستند و تجربه گرا فعالیت می کند.
گناباد در287 کیلومتری جنوب مشهد واقع است.
7545/5132
خبرنگار: فهیمه نعمتی شهری ** انتشار دهنده: علی اصغر ایزدیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید