پیام تبریک علیرضا تابش به مناسبت موفقیت سینماگران ایرانی در جشنواره های جهانیبه گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، در متن پیام تبریک «علیرضا تابش» که روز یکشنبه انتشار یافته، آمده است: در ایامی که به پیشواز روز ملی سینما می‌رویم، اخبار مسرت بخش مربوط به موفقیت‌های سینمای ایران از سوی جوانان این سرزمین در جشنواره‌های «مونترال» و «ونیز» بر حلاوت و شیرینی این روزها نزد مخاطبان و مشتاقان سینما افزود. ضمن ابراز صمیمانه‌ترین تبریکات به آقایان حسین نمازی، نوید محمدزاده و برادران جلیلوند که اسباب سربلندی سینمای معتبر ایران را همچون دیگر هنرمندان وزین این سرزمین فراهم نمودند، توفیقات بیش از پیش ایشان را از درگاه خداوند متعال خواهانم.
وی می افزاید: راز تداوم موفقیت‌های بین‌المللی سینمای ایران، توجه به فیلمسازان جوان در کنار چهره‌های بزرگ و تثبیت شده است.
«تجربه‌های جدید فیلمسازان نوجو و پیشرو طیفی گسترده‌تر را در داخل و خارج کشور به سینمای ایران علاقمند می‌کند.»
مدیعامل بنیاد سینمایی فارابی در این پیام تصریبح می کند: موفقیت‌ فیلم «آپاندیس» در جشنواره جهانی فیلم «مونترال»، جایزه پویانمایی «کلیله و دمنه» در جشنواره بین‌المللی فیلم «اورآسیا»، حضور فیلم «یه وا» در جشنواره مونترال و … نمودی عینی از توفیق در اجرای این رویکرد است که به حمد الله در ظرف ماه‌های آینده، اخبار بهتری از حضور فیلمسازان جوان و نوجو در مجامع جهانی منتشر خواهد شد.

پیام‌های تبریک جشنواره جهانی فیلم فجر به مناسبت موفقیت‌های اخیر سینمای ایران
جشنواره جهانی فجر در پیام‌هایی جداگانه‌ای موفقیت‌های اخیر سینمای ایران را در مجامع جهانی تبریک گفت.
متن پیام ها به شرح زیر است:

*جناب آقای حسین نمازی
در نهایت مسرت، کسب جایزه بهترین فیلمنامه برای فیلم «آپاندیس» در جشنواره جهانی فیلم مونترال را خدمت شما و تمام دست اندرکاران فیلم تبریک می گوییم و امیدواریم که همچنان در رویدادهای بین المللی، اخباری خوش را برای خانواده بزرگ سینمای ایران به ارمغان آورید.
جشنواره جهانی فیلم فجر

*جناب آقایان وحید جلیلوند و نوید محمدزاده
از صمیم قلب، دریافت جوایز بهترین کارگردان و بهترین بازیگر مرد در بخش افق های جشنواره بین المللی فیلم ونیز را خدمت شما و دست اندرکاران فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء» تبریک می گوییم و امتداد موفقیت های جهانی را برای شما آرزومندیم.
جشنواره جهانی فیلم فجر

*سرکار خانم رخشان بنی اعتماد
حضور موثر سینماگری توانا چون شما در جمع داوران بخش افق ها در جشنواره بین المللی فیلم ونیز که به موفقیت های بزرگ سینمای ایران در آن رویداد معتبر فرهنگی منجر شد، مایه مباهات خانواده سینمای ایران و سینما دوستان ایرانی است.
به امید آنکه همواره پیام آور اخباری خوش برای سینمای ایران باشید.
فراهنگ **9246
دریافت: علیرضا مرادی**انتشار: امید غیاثوندانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید